24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

VOGUE Lek 19900

Vogue VO4083SM 848/11 55 Lek 9900

Out of stock

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Vogue VO4083SM 848/11 55
Brand: VOGUE
Model: 0VO4083S
Category: Syze dielli
Gender: Unisex
Shape: Square
Lens size: 55
Temple: 135
Frame material: Metal
Bridge: 16
Collection: 2019
Temple material: Metal
Frame color: Black
Temple color: Gold
Lens material: Plastic
Lens style: Gradient
Lens properties: Standard
Type: Full Rim
Lens color: Grey Gradient
ID: SD15720

Koleksioni i syzeve Vogue bashkon dizajnin më të shkëlqyer italian me cilësinë më të lartë. Projektuar për një shpirt të ri, inovativ dhe mëndjehapur. Ata kombinojnë cilësi superiore me stilimin bashkëkohor.