24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

VOGUE Lek 14900

Vogue VO4002S 934S13 55 Lek 11900

Out of stock

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Vogue VO4002S 934S13 55
Brand: VOGUE
Model: 0VO4002S
Category: Syze dielli
Gender: Woman
Lens size: 55
Lens color: Brown
Temple: 135
Frame material: Metal
Bridge: 18
Shape: Pillow
Frame color: Brown
Temple material: Metal
Temple color: Gold
Lens material: Plastic
Lens properties: Standard
Collection: 2017
Lens style: Uniform
Type: Full Rim
ID: SD10786

Koleksioni i syzeve Vogue bashkon dizajnin më të shkëlqyer italian me cilësinë më të lartë. Projektuar për një shpirt të ri, inovativ dhe mëndjehapur. Ata kombinojnë cilësi superiore me stilimin bashkëkohor.