24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

RAY BAN Lek 29900

Ray Ban 3548 001/58 51 Lek 26900

Out of stock

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Ray Ban 3548 001/58 51
Brand: RAY BAN
Model: 0RB3548N
Category: Syze dielli
Gender: Unisex
ID: SD16922

Nga L.A. në Saint Tropez dhe nga Soho në Tokio, Ray-Ban është marka më e preferuar e syzeve të diellit nga individë të ndryshem në të gjithë botën. Vendosja e standardit për përsosmëri, Ray-Ban kombinon në mënyrë të vazhdueshme një stil të shkëlqyeshëm me cilësi, performancë dhe komoditet të jashtëzakonshëm.