23 Dyqane
 Transporti falas per porosite mbi 10000Lek
  Kthime te sigurta

RAY BAN Lek 27900

Ray Ban 3542 197/6B 63 Lek 14900

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Ray Ban 3542 197/6B 63
Brand: RAY BAN
Model: 0RB3542
Category: Syze dielli
Gender: Man
ID: SD13127

Nga L.A. në Saint Tropez dhe nga Soho në Tokio, Ray-Ban është marka më e preferuar e syzeve të diellit nga individë të ndryshem në të gjithë botën. Vendosja e standardit për përsosmëri, Ray-Ban kombinon në mënyrë të vazhdueshme një stil të shkëlqyeshëm me cilësi, performancë dhe komoditet të jashtëzakonshëm.