24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

RAY BAN Lek 22900

RAY BAN 3530 001/13 58 Lek 20900

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: RAY BAN 3530 001/13 58
Brand: RAY BAN
Model: 0RB3530
Category: Syze dielli
Gender: Man
ID: SD08744

Nga L.A. në Saint Tropez dhe nga Soho në Tokio, Ray-Ban është marka më e preferuar e syzeve të diellit nga individë të ndryshem në të gjithë botën. Vendosja e standardit për përsosmëri, Ray-Ban kombinon në mënyrë të vazhdueshme një stil të shkëlqyeshëm me cilësi, performancë dhe komoditet të jashtëzakonshëm.