24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

EMPORIO ARMANI Lek 24900

Emporio Armani EA4033 523087 56 Lek 21900

Out of stock

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Emporio Armani EA4033 523087 56
Brand: EMPORIO ARMANI
Model: 0EA4033
Category: Syze dielli
Gender: Man
ID: SD09596

Emporio Armani është linja pioniere e krijuar nga Giorgio Armani në 1981, që synon të rinjtë. Emporio Armani shpreh gjallëri dhe një qëndrim të shfrenuar, dhe posedon një joshje të veçantë dhe një mirësjellje të veçantë. Kjo është një markë e pasur me ide, gjithmonë sygjeron mënyra të reja të veshjes për të pasqyruar stilin e jetës së rinisë së sotme.