24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

DOLCE & GABBANA Lek 36900

Dolce & Gabbana DG2165 488/81 58 Lek 29900

Out of stock

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana DG2165 488/81 58
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG2165
Category: Syze dielli
Gender: Man
Shape: Square
Lens size: 58
Lens color: Grey
Bridge: 17
Frame material: Metal
Temple: 140
Frame color: Gold
Collection: 2019
Temple material: Metal
Temple color: Gold
Lens material: Plastic
Lens style: Uniform
Lens properties: Polarized
Type: Full Rim
ID: SD15669

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.