• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

BVLGARI

4990020% off

39900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Bvlgari 8207 501/8G 53
Brand: BVLGARI
Model: 0BV8207B
Category: Syze dielli
Gender: Woman
ID: SD17195

Frymëzuar nga dizajni i jashtëzakonshëm i bizhuterive të Bulgari, ky koleksion krenohet me cilësi pa kompromis dhe vëmendje të shkëlqyeshme për detajet. Një shprehje e hijeshisë dhe përsosjes, syzet e Bulgari ndërthurin sofistikimin dhe stilin intrigues në një luks të jashtëzakonshëm.

my cart