24 Dyqane
  Transporti falas për porositë mbi 10000 lekë
  Kthime te sigurta

BURBERRY Lek 31900

Burberry 4216 3001 8G 57 Lek 25900

Out of stock

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Burberry 4216 3001 8G 57
Brand: BURBERRY
Model: 0BE4216
Category: Syze dielli
Gender: Woman
ID: SD10677

Emri i parë në modën britanike, Burberry lejon forcën e trashëgimisë së saj 150-vjeçare, duke balancuar dizajnin klasik dhe modern. I qëndrueshëm, luksoz dhe tërheqës për burrat dhe gratë e të gjitha moshave, me stilin hijerëndë ashtu edhe aventuresk, Burberry riinterpreton traditën e stilit klasik britanik në një mënyrë moderne dhe dinamike.