23 Dyqane
 Transporti falas per porosite mbi 10000Lek
  Kthime te sigurta

BOLON Lek 15900

Bolon 8036 B90 Lek 7990

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Bolon 8036 B90
Brand: BOLON
Model: 0BL8036
Category: Syze dielli
Gender: Woman
ID: SD14143

Duke dominuar industrinë e syzeve me stil dhe prestigj të pakrahasueshëm, Bolon Eyewear u krijua me një qëllim: të përqafojë dhe festojë thelbin e vetë-shprehjes.