23 Dyqane
 Transporti falas per porosite mbi 10000Lek
  Kthime te sigurta

BOLON Lek 17900

Bolon 7105 A60 58 Lek 11900

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Bolon 7105 A60 58
Brand: BOLON
Model: 0BL7105
Category: Syze dielli
Gender: Woman
ID: SD16738

Duke dominuar industrinë e syzeve me stil dhe prestigj të pakrahasueshëm, Bolon Eyewear u krijua me një qëllim: të përqafojë dhe festojë thelbin e vetë-shprehjes.