• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

DOLCE & GABBANA

3090020% off

24900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana 6134 675/79 57
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG6134
Category: Syze dielli
Gender: Man
Shape: Square
Lens size: 57
Bridge size: 16
Stili: FUR
Temple length: 145
Front material: Acetate
Lens color: Blue
ID: SD17595

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.

my cart