• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

DOLCE & GABBANA

3490020% off

27900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana 6129 501/87 56
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG6129
Category: Syze dielli
Gender: Man
Shape: Square
Lens size: 56
Bridge size: 18
Stili: FUR
Temple length: 145
Front material: Acetate
Lens color: Grey
ID: SD17593

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.

my cart