• Email: info@maxoptika.al
  • Kontakt: 355692040419

DOLCE & GABBANA

5490020% off

43900 Leke

sasia
BLI TANI
Product: Dolce & Gabbana 2251 13348G 51
Brand: DOLCE & GABBANA
Model: 0DG2251H
Category: Syze dielli
Gender: Woman
Shape: Square
Lens size: 51
Bridge size: 19
Stili: FUR
Temple length: 145
Lens color: Grey
Front material: Metal
ID: SD17592

Prodhim artizanal, përsosje dhe hijeshi e përjetshme: syzet Dolce & Gabbana dallohen për stilin e tyre të përsosur, ku vëmendja ndaj detajeve dhe cilësia e materialeve kombinohen me krijimtarinë Italiane.

my cart