23 Dyqane
 Transporti falas per porosite mbi 10000Lek
  Kthime te sigurta

Polar Lek 9900

Polar 337 77 Lek 4990

Rezervo ne dyqan Bli tani Bli me keste

sasia
BLI TANI
Product: Polar 337 77
Brand: Polar
Model: 0PA337
Category: Syze dielli
Gender: Man
ID: SD05904

Koleksioni i syzeve Polar mund të pershkruhet vetëm me dy fjalë,super i polarizuar dhe i pafund.