Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Ray Ban
Syze optike per Meshkuj Ray Ban 0RX8412 2502

24900 Leke19920 Leke (-20%)

Modeli: 0RX8412
Kolori:
Masa:
Sku: SO09735

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Ray Ban

  • Modeli: 0RX8412

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Meshkuj

  • Koleksioni: Optical Frame

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Ray Ban

Permasat