Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Ray Ban
Syze dielli per Meshkuj Ray Ban 0RB3509 004/9A 63

27900 Leke22320 Leke (-20%)

Modeli: 0RB3509
Kolori:
Masa:
Sku: SD02980

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Ray Ban

  • Modeli: 0RB3509

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Meshkuj

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Ray Ban

Permasat