Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Ray Ban
Syze dielli per Meshkuj Ray Ban 0RB3386 003/8G 67

26900 Leke21520 Leke (-20%)

Modeli: 0RB3386
Kolori:
Masa:
Sku: SD07531

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Ray Ban

  • Modeli: 0RB3386

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Meshkuj

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Ray Ban

Permasat