Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Ray Ban
Syze dielli per Meshkuj Ray Ban 0RB3025 W3234 54.5

26900 Leke21520 Leke (-20%)

Modeli: 0RB3025
Kolori:
Masa:
Sku: SD01903

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Ray Ban

  • Modeli: 0RB3025

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Meshkuj

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Ray Ban

Permasat