Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Vogue
Syze dielli per Femra Vogue 0VO2843S W65613 56.3

14900 Leke11920 Leke (-20%)

Modeli: 0VO2843S
Kolori:
Masa:
Sku: SD06652

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Vogue

  • Modeli: 0VO2843S

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Femra

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Vogue

Permasat