Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Bvlgari
Syze dielli per Femra Bvlgari 0BV8136B 504/13

43899 Leke35119.2 Leke (-20%)

Modeli: 0BV8136B
Kolori:
Masa:
Sku: SD07087

Produkti nuk eshte ne gjendje


Aktualisht ky eshte i vetmi kolor ne gjendje.Specifikat
  • Marka: Bvlgari

  • Modeli: 0BV8136B

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Femra

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Bvlgari

Permasat