Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Ray Ban Junior
Syze dielli per femije Ray Ban Junior 0RJ9052S 177/87 47

9900 Leke7920 Leke (-20%)

Modeli: 0RJ9052S
Kolori:
Masa:
Sku: SD07888

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Ray Ban Junior

  • Modeli: 0RJ9052S

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Unisex

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Ray Ban Junior

Permasat