Products in cart

Total 0 Leke

Checkout

Transporti ne Shqiperi dhe Kosove kushton 300 Leke

Ju garantojme qe do te merrni cmimin me te mire - Keni gjetur cmim me te mire?
Ne do tju bejme nje oferte akoma dhe me te mire!

Ray Ban Junior
Syze dielli per femije Ray Ban Junior 0RJ9052S 100S55 47

9900 Leke7920 Leke (-20%)

Modeli: 0RJ9052S
Kolori:
Masa:
Sku: SD07597

Produkti nuk eshte ne gjendje
Specifikat
  • Marka: Ray Ban Junior

  • Modeli: 0RJ9052S

  • Kolori:

  • Masa:

  • Gjinia: Unisex

  • Koleksioni: Sunglasses

  • Materiali:

  • Ngjyra e lentes:

Rreth markes

Ray Ban Junior

Permasat