Ray Ban

0RB3548N
Ray Ban

Ray Ban

0RB3548N
8 Kolore
Korniza ARISTA, Lentet G-15 GREEN
29,900.00 ALL 26,900.00 ALL -10%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  ARISTA

 • Forma:

  IRREGULAR

 • Ngjyra e lenteve:

  G-15 GREEN

 • Sku:

  SD16922

 • UPC:

  8056597142496

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 51 )

Bridge width (21 )

frame frontale

Lens height ( 44.7 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RB3548N 51 21 145 44.7

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RB3548N

26,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×