Ray Ban

0RB3530
Oferte
Ray Ban
Oferte

Ray Ban

0RB3530
3 Kolore
Korniza BROWN ON BLUE, Lentet BROWN GRADIENT DARK BROWN
22,900.00 ALL 15,900.00 ALL -31%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Man

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  BROWN ON BLUE

 • Forma:

  SQUARE

 • Ngjyra e lenteve:

  BROWN GRADIENT DARK BROWN

 • Sku:

  SD08744

 • UPC:

  8053672453478

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 58 )

Bridge width (17 )

frame frontale

Lens height ( 44.5 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RB3530 58 17 140 44.5

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RB3530

15,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×