Ray Ban

0RB1971
Oferte
Ray Ban
Oferte

Ray Ban

0RB1971
8 Kolore
Korniza ARISTA, Lentet CLEAR GRADIENT BROWN
22,900.00 ALL 15,900.00 ALL -31%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Woman

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  ARISTA

 • Forma:

  SQUARE

 • Ngjyra e lenteve:

  CLEAR GRADIENT BROWN

 • Sku:

  SD16321

 • UPC:

  8056597054010

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 54 )

Bridge width (19 )

frame frontale

Lens height ( 48.4 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RB1971 54 19 145 48.4

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RB1971

15,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×