Emporio Armani

EA1041
Emporio Armani

Emporio Armani

EA1041
3 Kolore
Korniza Black, Lentet Demo Lenses

Permasa

53 55
21,900.00 ALL 19,900.00 ALL -9%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Man

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  Black

 • Forma:

  Rectangular

 • Ngjyra e lenteve:

  Demo Lenses

 • Sku:

  SO08814

 • UPC:

  8053672468113

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 55 )

Bridge width (17 )

frame frontale

Lens height ( )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
EA1041 55 17 140

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Emporio Armani

EA1041

19,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×