Bvlgari

BV1078K
Oferte
Bvlgari
Oferte

Bvlgari

BV1078K
1 Kolor
Korniza Black, Lentet Clear
69,900.00 ALL 48,900.00 ALL -30%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Man

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  Black

 • Forma:

  Square

 • Ngjyra e lenteve:

  Clear

 • Sku:

  SO14497

 • UPC:

  8053672287899

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 53 )

Bridge width (17 )

frame frontale

Lens height ( )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
BV1078K 53 17 145

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Bvlgari

BV1078K

48,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×