Burberry

0BE4216
Oferte
Burberry
Oferte

Burberry

0BE4216
1 Kolor
Korniza BLACK, Lentet GREY GRADIENT
31,900.00 ALL 21,900.00 ALL -31%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Woman

 • Materiali:

  Acetate

 • Kolori:

  BLACK

 • Forma:

  CAT EYE

 • Ngjyra e lenteve:

  GREY GRADIENT

 • Sku:

  SD10677

 • UPC:

  8053672556858

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 57 )

Bridge width (16 )

frame frontale

Lens height ( 46.4 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0BE4216 57 16 140 46.4

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Burberry

0BE4216

21,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×