Ray Ban

0RX5397
Oferte
Ray Ban
Oferte

Ray Ban

0RX5397
2 Kolore
Korniza BLACK, Lentet DEMO LENS
18,900.00 ALL 12,900.00 ALL -32%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Acetate

 • Kolori:

  BLACK

 • Forma:

  IRREGULAR

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO21230

 • UPC:

  8056597429696

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 50 )

Bridge width (19 )

frame frontale

Lens height ( 41.7 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX5397 50 19 145 41.7

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX5397

12,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×