Ray Ban

0RX3625V
Ray Ban

Ray Ban

0RX3625V
2 Kolore
Korniza LEGEND GOLD, Lentet DEMO LENS
18,900.00 ALL 16,900.00 ALL -11%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  LEGEND GOLD

 • Forma:

  PILOT

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO21218

 • UPC:

  8056597641142

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 58 )

Bridge width (14 )

frame frontale

Lens height ( 50.4 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX3625V 58 14 135 50.4

frame tre quarti

Temple width ( 135 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX3625V

16,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×