Vogue

0VO4195
Oferte
Vogue
Oferte

Vogue

0VO4195
2 Kolore
Korniza BLACK, Lentet DEMO LENS

Permasa

52 54
17,900.00 ALL 8,900.00 ALL -50%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Woman

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  BLACK

 • Forma:

  BUTTERFLY

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO20155

 • UPC:

  8056597419291

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 54 )

Bridge width (16 )

frame frontale

Lens height ( 44.0 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0VO4195 54 16 140 44.0

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Vogue

0VO4195

8,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×