Ray Ban

RX6489
Ray Ban

Ray Ban

RX6489
3 Kolore
Korniza Black, Lentet Demo
20,900.00 ALL 14,900.00 ALL -29%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  Black

 • Forma:

  Aviator

 • Ngjyra e lenteve:

  Demo

 • Sku:

  SO17284

 • UPC:

  N/A

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 55 )

Bridge width (14 )

frame frontale

Lens height ( )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
RX6489 55 14 140

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

RX6489

14,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×