Ray Ban

0RX6448
Oferte
Ray Ban
Oferte

Ray Ban

0RX6448
2 Kolore
Korniza ARISTA, Lentet DEMO LENS

Permasa

48 51
19,900.00 ALL 10,900.00 ALL -45%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  ARISTA

 • Forma:

  IRREGULAR

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO15424

 • UPC:

  8056597124423

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 51 )

Bridge width (21 )

frame frontale

Lens height ( 44.8 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX6448 51 21 145 44.8

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX6448

10,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×