Ray Ban

0RX6335
Oferte
Ray Ban
Oferte

Ray Ban

0RX6335
1 Kolor
Korniza MATTE ARISTA/RUBBER BLACK, Lentet DEMO LENS
19,900.00 ALL 13,900.00 ALL -30%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Metal

 • Kolori:

  MATTE ARISTA/RUBBER BLACK

 • Forma:

  RECTANGLE

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO11218

 • UPC:

  8053672604856

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 54 )

Bridge width (17 )

frame frontale

Lens height ( 35.9 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX6335 54 17 145 35.9

frame tre quarti

Temple width ( 145 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX6335

13,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×