Ray Ban

0RX7047
Ray Ban

Ray Ban

0RX7047
3 Kolore
Korniza BLACK, Lentet DEMO LENS

Permasa

56 54
15,900.00 ALL 13,900.00 ALL -13%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Unisex

 • Materiali:

  Injected

 • Kolori:

  BLACK

 • Forma:

  SQUARE

 • Ngjyra e lenteve:

  DEMO LENS

 • Sku:

  SO09677

 • UPC:

  8053672496901

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 54 )

Bridge width (17 )

frame frontale

Lens height ( 37.3 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0RX7047 54 17 140 37.3

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Ray Ban

0RX7047

13,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×