Prada

PR 13ZS
Prada

Prada

PR 13ZS
2 Kolore
Korniza White, Lentet Grey
56,900.00 ALL 50,900.00 ALL -11%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Woman

 • Materiali:

  Acetate

 • Kolori:

  White

 • Forma:

  Cat Eye

 • Ngjyra e lenteve:

  Grey

 • Sku:

  SD22663

 • UPC:

  8056597744423

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 50 )

Bridge width (21 )

frame frontale

Lens height ( )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
PR 13ZS 50 21 140

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Prada

PR 13ZS

50,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×