Armani Exchange

0AX4121S
Armani Exchange

Armani Exchange

0AX4121S
2 Kolore
Korniza SHINY ORANGE/MATTE BLACK, Lentet POLAR GREY GRADIENT
15,900.00 ALL 13,900.00 ALL -13%

Detajet e produktit

 • Gjinia:

  Man

 • Materiali:

  Injected

 • Kolori:

  SHINY ORANGE/MATTE BLACK

 • Forma:

  PILLOW

 • Ngjyra e lenteve:

  POLAR GREY GRADIENT

 • Sku:

  SD22114

 • UPC:

  N/A

 • Teknologjia e lenteve:

  N/A


Permasa dhe pershtatshmeria

Përmasat e syzeve tregohen në milimetra, me një tregues të gjerësisë së xhamave dhe urës. Këtë informacion mund ta gjeni për cdo palë syze: ne duam tju ndihmojmë të gjeni syzet më të pershtatshme për fytyrën tuaj.

Lens width ( 59 )

Bridge width (16 )

frame frontale

Lens height ( 44.5 )

Brenda ne bisht do te gjeni detajet e mases
0AX4121S 59 16 140 44.5

frame tre quarti

Temple width ( 140 )

Deshironi ti provoni ne dyqan?

Armani Exchange

0AX4121S

13,900.00 ALL

Per te gjetur nje dyqan Max Optika, shkruani adresen ose Qytetin.

Perzgjidh dyqanin:

  ×